Choinka dekoracyjna z rattanu – poczuj święta w swoim domu

Choinka na święta w domu to obowiązkowy element tradycji, a przy tym przepiękna ozdoba. Żywe drzewko to największa atrakcja, jednak warto dopełnić pięknie przystrojone wnętrza innymi dodatkami z jej motywem. Mała choinka dekoracyjna z rattanu to prosty, a jednocześnie stylowy sposób na podkreślenie tej cudownej atmosfery.

Ozdobna, ażurowa choinka wykonana z rattanu ma kształt stożka i mierzy 40cm. Na jej szczycie umieszczona jest pięcioramienna gwiazda, stanowiąca doskonałe nawiązanie do tradycji. Dekoracja ma złoty kolor, który podkreśla wyjątkowość tego magicznego okresu, a jednocześnie fantastycznie urozmaici świąteczny wystrój Twojego domu.

Ta oryginalna dekoracja będzie wyglądać fantastycznie w każdym pomieszczeniu. Możesz ustawić ją chociażby na komodzie w sypialni, na podłodze w przedpokoju, parapecie w kuchni lub w reprezentacyjnym miejscu w salonie. Jej lekka konstrukcja i gustowny kolor wpiszą się w każdy styl aranżacji, zamieniając Twoje wnętrza w magiczną krainę świąt. Przekonaj się sam, ile blasku wniesie do Twojego domu.

Wymiary
Wysokość 40 cm
Waga 0.136 kg
Do pobrania