Choinka dekoracyjna z rattanu – zaproś do domu święta

Wymarzonym dopełnieniem idealnych świąt jest przepięknie przystrojony dom. Oczywistym motywem, którego nie może zabraknąć jest świąteczne drzewko. Elegancka i oryginalna choinka dekoracyjna z rattanu będzie fantastyczną ozdobą, która podkreśli magię i wyjątkowość tego okresu.

Ozdobne, pozłacane drzewko ma formę stożka i mierzy 60cm, dzięki czemu będzie stanowiło świetny dodatek stojący na stole, szafce lub podłodze. Na samym szczycie umieszczona została pięcioramienna gwiazda, która dodaje całości uroku i bez cienia wątpliwości kojarzy się z tą wyjątkową okazją. Choinka ozdobna wykonana z naturalnego rattanu doda blasku każdemu wnętrzu i pomoże Ci stworzyć odpowiednią atmosferę.

Klasyczny motyw w nowoczesnym wydaniu będzie pasować zarówno do tradycyjnie urządzonych wnętrz, jak i nowoczesnego stylu aranżacji. Dzięki wykorzystanym materiałom oraz ciepłemu odcieniowi złota, choinka wprowadzi przytulny nastrój nawet do chłodnych, minimalistycznych pomieszczeń. Daj się porwać do świątecznej krainy pełnej magii.

Wymiary
Wysokość 60 cm
Waga 0.246 kg
Do pobrania