Mini choinka podkreśli magię świąt

Ta nieduża choinka zmieści się nawet w malutkim mieszkanku czy biurze. Można potraktować ją jak stroik, przybierając drobnymi ozdobami. Może stać na świątecznym stole, przyozdobionym serwetkami z motywami bożonarodzeniowymi. Pasuje do pokoju dziennego, pokoju dziecka, jadalni, małego biura, witryny sklepu. Doskonale zgra się z aranżacjami w stylu klasycznym, boho, rustykalnym, a nawet nowoczesnym.

Mała choinka bożonarodzeniowa wygląda jak miniatura prawdziwego drzewa. Gęsto utkane iglaste gałązki i okrągła podstawka dają wrażenie wyjątkowo okazałej ozdoby świątecznej. Kolorystyka, opierająca się na ciemnej zieleni i odcieniach brązu, współgra z trendami na powrót do natury. To wyjątkowo ładne i dekoracyjne drzewko, które delikatnie podkreśla atmosferę i magię świątecznego czasu. Wysokość choinki – 40 cm.

Choinkę łatwo upiększyć przy pomocy niewielkiego, błyszczącego łańcucha, światełek, cukierków w kolorowych lśniących papierkach. Gdzie ją postawić? Dzięki niewielkim rozmiarom może stanąć na komodzie, biurku, stoliku.

Wymiary
Wysokość 40 cm
Waga 0.63 kg
Do pobrania