Nadaj blasku świątecznym dniom

Nie sposób wyobrazić sobie świąt Bożego Narodzenia bez tak oczywistego symbolu jak choinka. Tymczasem niejedna osoba zastanawia się nad rezygnacją z tego atrybutu świąt czy to z powodu małego metrażu, czy braku czasu na ubieranie drzewka w ozdoby. Choinka z brokatem może rozwiązać te dylematy. Zmieści się wszędzie. Można postawić ją na biurku, szafce, półce, a nawet parapecie. Świetna do malutkiej kawalerki, gabinetu, niewielkiego pokoju. Pasuje do wystroju klasycznego, rustykalnego, boho, nowoczesnego. Nie wymaga dodatkowych ozdób.

Drzewko choinkowe ze sztucznego tworzywa cechuje się dbałością o szczegóły i starannością wykonania.

Choinka z dekoracyjnymi szyszkami w doniczce owiniętej jutową tkaniną jest łatwa do utrzymania w czystości. Po świętach wystarczy schować ją do pudełka, żeby się nie zakurzyła. Brokat ładnie podkreśla choinkowe igiełki, a naturalna kolorystyka pasuje do wielu wnętrz. Wysokość drzewka – 30 cm.

Brokatowa choinka to doskonały wybór dla osób, które z racji niewielkiej powierzchni mieszkalnej nie mają gdzie postawić dużej choinki i gdzie przechowywać licznych ozdób.

Wymiary
Wysokość 30 cm
Waga 0.29 kg
Do pobrania