Drzewko ledowe – świetlista dekoracja do Twojego mieszkania

Kto z nas nie lubi przebywać w klimatycznym pomieszczeniu w długie zimowe wieczory? Cicha, delikatna muzyka w tle, w ręce kubek z ulubionym gorącym napojem i migoczące subtelnie światełka… Mamy dla Ciebie świetną propozycję. W naszej ofercie przygotowaliśmy drzewko LED w kolorze białym. To prosty sposób na stworzenie przytulnego klimatu w Twoim domu.

Drzewko ledowe to bardzo niepozorna ozdoba, dzięki której wprowadzisz do swojego mieszkania świąteczny nastrój. Drzewko LED jest w zimowym, białym kolorze i przywodzi na myśl oszronione leśne choinki.

Wysokość drzewka to 25 cm, a każde drzewko posiada 10 diodek ledowych zasilanych na baterie 2xAA, brak w zestawie . Bez problemu więc znajdzie się na nie miejsce na stole albo nocnym stoliku.

Drzewko LED w kolorze białym potraktuj jako część świątecznej kompozycji. Możesz stworzyć prawdziwy świetlny las, który rozświetli pomieszczenie blaskiem dziesiątek ledowych światełek. Sprawdź naszą świąteczną kolekcję i dobierz inne świąteczne ozdoby, z których stworzysz zimowe stroiki.

Wymiary
Wysokość 25 cm
Waga 0.092 kg
Do pobrania