Srebrne drzewko LED – przystrajamy mieszkanie na zimę!

Niezależnie od tego, czy obchodzisz święta Bożego Narodzenia, jedno jest pewne. Na pewno uwielbiasz ten zimowy klimat migoczących ozdób i dekoracji, które królują we wszystkich domach w grudniu. W naszej ofercie przygotowaliśmy drzewko LED srebrne, które rozświetli każdy ponury, zimowy wieczór. Drzewko ledowe wykorzystaj do tego, by wprowadzić trochę przytulności w swoje cztery kąty.

Drzewko ledowe ma wysokość 25 cm, a każde z nich posiada po 10 żarówek ledowych,zasilanych na baterie 2xAA, brak w zestawie. Ta technologia sprawi, że żarówki będą długo świeciły się swoim blaskiem oraz nie będą się nagrzewać. Srebrny kolor drzewka przywodzi na myśl zamarznięte świerkowe gałązki.

Drzewko jest w kolorze srebrnym, będzie więc doskonale pasować do każdego eleganckiego wnętrza. Na przykład w stylu glamour czy art deco. Daj się ponieść fantazji i dobierz jeszcze kilka błyszczących świątecznych dodatków – efekt wow gwarantowany! Dobierz odpowiednie tekstylia – np. świąteczny obrus lub bieżnik, a w kilku krokach otrzymasz świąteczny, zimowy efekt w swoim mieszkaniu.

Wymiary
Wysokość 25 cm
Waga 0.092 kg
Do pobrania