Złote drzewko LED – święta po królewsku!

Złoto – symbol przepychu i bogactwa. Czy nie takie są święta Bożego Narodzenia? To czas, kiedy nasze mieszkania zmieniają się w zimowe pałace, pełne świątecznych ozdób. Ułatwimy Ci to zadanie.

W naszej ofercie znajduje się drzewko LED złote, które będzie mocnym akcentem podczas dekorowania Twojego mieszkania. Pozornie mały przedmiot, ale jego królewski charakter odmieni w mig Twoje wnętrze.

Drzewko ledowe ma 25 cm wysokości i wyposażone jest w 10 energooszczędnych żarówek ledowych zasilanych na baterie 2xAA, brak w zestawie. To właśnie te migoczące światełka podkreślą blask złotych gałązek i wprowadzą królewski charakter do Twojego domu. Pozwól sobie na to – w końcu to wyjątkowy, jedyny taki w roku, czas.

Złote drzewko będzie doskonale komponowało się z ozdobami w kolorze czerwonym i zielonym. Takie drzewko LED może stanowić pojedynczą, minimalistyczną ozdobę, np. na Twoim stole albo być częścią jakiejś większej kompozycji. Wszystko zależy od Twoich upodobań. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo świątecznych dodatków i dekoracji. Wybieraj do woli!

Wymiary
Wysokość 25 cm
Waga 0.092 kg
Do pobrania