Białe drzewko ledowe – pomysł na świąteczne dekoracje

Czy zastanawiałeś się już, jak przystroisz w tym roku swoje mieszkanie na święta Bożego Narodzenia? A może nie masz pomysłu na ciekawe dodatki? Mamy dla Ciebie małą podpowiedź.

Drzewko LED w kolorze białym to nasza propozycja na tegoroczne Boże Narodzenie. Drobny dodatek, ale gwarantujemy Ci, że zupełnie odmieni Twoje mieszkanie.

Ledowe drzewko jest niewielkie. Mierzy zaledwie 15 cm wysokości, dlatego, jeśli nie przepadasz na wielkimi, bogatymi dekoracjami, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Drzewko oświetla zaledwie 5 ledowych żarówek w kolorze białym zasilanych na baterie 2xAA, brak w zestawie. Jesteś minimalistą i nie lubisz przepychu? Doskonale! Zatem zamknij takie drzewko pod szklanym kloszem i dekoracja stołu gotowa. Ale możesz postawić na coś znacznie bogatszego i skonstruować z kilku takich drzewek własną, świetlną girlandę.

Drzewko ledowe ma przyjemny i subtelny biały kolor. Przywodzi na myśl lekki, śnieżny puch. Taką dekorację zestawisz dosłownie ze wszystkim. Biel to uniwersalny kolor, który dopasujesz do wszystkich odcieni.

Wymiary
Wysokość 15 cm
Waga 0.058 kg
Do pobrania