Uwaga, nadchodzą święta! Czas na dekoracje – Drzewko ledowe złote

Jesteś już w ferworze świątecznych przygotowań, a może wszystko jeszcze przed Tobą? Niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdujesz, mamy dla Ciebie propozycję świątecznych dodatków. Drzewko LED w kolorze złotym to świetne dopełnienie świątecznych kompozycji albo pomysł na samodzielną, minimalistyczną dekorację.

Drzewko ledowe, osadzone na okrągłej podstawce, jest niewielkie. Jego wysokość to zaledwie 15 cm. Dodatkowo posiada 5 światełek w technologii ledowe zasilanych na baterie 2xAA, brak w zestawie, które dają subtelny blask. Taki element dekoracyjny będziesz mógł wykorzystać, by stworzyć wyjątkowy i przytulny klimat w swoim domu.

Złoto to bardzo ciepły kolor i będą do niego pasować różne odcienie czerwieni, zieleń, ale także uniwersalna i ponadczasowa biel.

Dobierz do swojego drzewka ledowego dodatki w takich kolorach i na nowo odkryj w sobie dziecko. Poeksperymentuj podczas świątecznych przygotowań i daj się ponieść kreatywności. Może zrobisz w tym roku swój pierwszy od lat dzieciństwa stroik świąteczny, w którym wykorzystasz nasze drzewko ledowe?

Wymiary
Wysokość 15 cm
Waga 0.058 kg
Do pobrania