Dopełnienie świątecznego wystroju

Święta to wyjątkowy czas, na który przygotowujemy nie tylko potrawy, ale i całą oprawę, mającą podkreślać podniosłość tych chwil. Trudno wyobrazić sobie wystrój mieszkania bez świątecznego akcentu, jakim jest choinka. Niewielkie, eleganckie i gustowne drzewko wprowadzi rodzinny, ciepły nastrój. Można postawić ją w salonie czy pokoju dziennym. Pasuje również do biura, na witrynę sklepową czy w hotelowej recepcji, do aranżacji klasycznych i nowoczesnych.

Dzięki materiałom, z których jest wykonana, choinka przypomina prawdziwe drzewko. Ozdobne iglaste gałązki przytwierdzone do pnia, przypominają kształtem drzewa w iglastym lesie.

Okrągła podstawka dodaje stabilności całej choince, a dodatkową ozdobę stanowi naturalna tkanina, któa ją owija. Klasyczne kolory drzewa i ciemnej zieleni pasują do większości pomieszczeń. Wysokość drzewka to 65 cm.

Choinkę można delikatnie przyozdobić, jeżeli chcemy – kilka światełek, koralikowy łańcuch lub drobne bombki – to jest to. Bez ozdób także wygląda efektownie.

Wymiary
Wysokość 65 cm
Waga 0.65 kg
Do pobrania