Magia świąt w twoim pokoju

Oszroniona choinka to propozycja dla tych, którzy uwielbiają zimowe klimaty. Nawet jeśli aura nie dopisuje i nie doczekamy się białych świąt, będziemy mieć ich namiastkę we własnym domu właśnie w postaci tego wyjątkowego świątecznego drzewka. Choinka ma też jeszcze jeden atut – jeśli nie chcesz, nie musisz jej ubierać, ponieważ jest wystarczająco dekoracyjna. Sprawdzi się w domu, biurze, na witrynie sklepowej. Pasuje do różnych stylów: klasycznego, nowoczesnego, eklektycznego.

Sztuczna choinka to alternatywa dla osób, które nie lubią ciągle sprzątać pod sypiącym się prawdziwym drzewkiem. Trwałość materiałów pozwala również na korzystanie z niej nie tylko przez jedne święta.

Drzewko ma gęste, grube gałązki, które można lekko wygiąć, aby nadać całości idealny wygląd. Ciemnozielone gałązki pokryte szronem dobrze prezentują się w każdej kolorystyce wystroju wnętrza. Wysokość choinki – 45 cm.

Oszronione gałązki podkreślą białe lub zielone lampki. Jeżeli ktoś lubi kontrasty, można postawić na bombki w kolorach czerwieni, różu lub fioletu.

Wymiary
Wysokość 45 cm
Waga 0.77 kg
Do pobrania