Cukiernica z falbanką – ozdobny element serwisu kawowego

Cukiernica towarzyszy ploteczkom przy kawie i delektowaniu się aromatyczną herbatą. Potrzebna jest także w trakcie gotowania obiadu i spożywania posiłków, np. śniadania na słodko. Jeśli zatem nie możesz obejść się bez cukru, przyda Ci się elegancka cukiernica z falbanką - idealna na co dzień i na spotkania ze znajomymi.

Naczynie, w którym możesz przechowywać cukier i bez skrępowania podać go na uroczyście nakryty stół? Klasyczna cukiernica szklana to doskonały wybór – ma uniwersalny okrągły kształt, a dzięki pokrywie z pofalowanym brzegiem zyskuje walory dekoracyjne. Przejrzyste gładkie szkło ułatwia utrzymanie naczynia w czystości i pozwala szybko zauważyć brak cukru. Zamiast białych kryształków użyj kostek brązowego cukru trzcinowego – to zdrowszy i bardziej efektowny sposób wykorzystania ozdobnej cukiernicy.

Szklana cukiernica z falbanką to naczynie o klasycznym designie, które może zostać stałą dekoracją wnętrza. Wypełnij ją małymi cukierkami lub orzeszkami i postaw na kredensie. W cukiernicy możesz również przechowywać kolorowe dekoracje do ciast albo mini-ciasteczka. Jeśli planujesz słodki posiłek (np. gofry), cukiernica może służyć do podania dżemu, drobnych owoców czy bitej śmietany.

Wymiary
Średnica 11,7 cm
Wysokość 9,1 cm
Pojemność 0.34l
Waga 0.5 kg
Do pobrania