Cukiernica z falbanką – ozdobny element serwisu kawowego

Cukiernica towarzyszy ploteczkom przy kawie i delektowaniu się aromatyczną herbatą. Potrzebna jest także w trakcie gotowania obiadu i spożywania posiłków, np. śniadania na słodko. Jeśli zatem nie możesz obejść się bez cukru, przyda Ci się elegancka cukiernica z falbanką - idealna na co dzień i na spotkania ze znajomymi.

Naczynie, w którym możesz przechowywać cukier i bez skrępowania podać go na uroczyście nakryty stół? Klasyczna cukiernica szklana to doskonały wybór – ma uniwersalny okrągły kształt, a dzięki pokrywie z pofalowanym brzegiem zyskuje walory dekoracyjne. Przejrzyste gładkie szkło ułatwia utrzymanie naczynia w czystości i pozwala szybko zauważyć brak cukru. Zamiast białych kryształków użyj kostek brązowego cukru trzcinowego – to zdrowszy i bardziej efektowny sposób wykorzystania ozdobnej cukiernicy.

Szklana cukiernica z falbanką to naczynie o klasycznym designie, które może zostać stałą dekoracją wnętrza. Wypełnij ją małymi cukierkami lub orzeszkami i postaw na kredensie. W cukiernicy możesz również przechowywać kolorowe dekoracje do ciast albo mini-ciasteczka. Jeśli planujesz słodki posiłek (np. gofry), cukiernica może służyć do podania dżemu, drobnych owoców czy bitej śmietany.

cukiernica - wymiary
Średnica 11,7 cm
Wysokość 9 cm
Pojemność 0.34l
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał szkło