Cukiernica – idealna do kuchni w klasycznym i nowoczesnym stylu

Efektowna cukiernica z bambusową pokrywką to ciekawe rozwiązanie na stół w kuchni, jadalni i salonie. Będzie służyć zarówno gościom, jak i domownikom. Jest niezwykle praktyczna, ponieważ ma na górze wyżłobione miejsce, w którym znajduje się łyżeczka do cukru. Dzięki temu łyżeczka jest zawsze pod ręką i to tak umieszczona, że wieczko nie odstaje. Cukiernica ma dość prosty design, który z łatwością uzupełni zastawę w stylu klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym i boho.

Cukiernica wykonana została z ceramiki i bambusowego drewna. Składa się z okrągłego, głębokiego pojemnika na cukier z ceramiki oraz drewnianej pokrywki, na której wieczku w specjalnie wydrążonym miejscu została umieszczona łyżeczka. To proste i praktyczne rozwiązanie. Kolory cukiernicy to czarny i ciepłe drewno. Średnica cukiernicy wynosi 14 cm.

Ta efektowna cukiernica sprawdzi się w klasycznych i rustykalnych zastawach. Pasuje do ciepłych kolorów, drewnianych stołów oraz jadalni w starym stylu. Warto dopasować do niej podstawki pod naczynia z drewnianym deseniem.

Wymiary
Średnica 14 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.583 kg
Do pobrania