Wielofunkcyjna porcelanowa cukiernica Brunch

Kuchenne naczynia i akcesoria o uniwersalnym wzornictwie są niezwykle pożądane. Łatwo bowiem można je dołączyć do już posiadanych przedmiotów tego typu. Szczególnie zaś wtedy, gdy są również w odpowiednim kolorze, więc nie można się dziwić, że należą do najchętniej kupowanych produktów w tej kategorii.


Tak łatwo się nie potłucze

Można zauważyć, że ta cukiernica, ze względu na swój ciekawy kształt, jest niezwykle poręczna. Rozszerzająca się ku górze, bez problemu mieści się w dłoni, co pozwala pewnie i stabilnie położyć ją na ręce. Jest więc jednym z tych elementów zastawy, który stanie się świadkiem licznych przyjęć, wizyt, czy sytuacji w codziennym życiu. Możliwość uchwycenia naczynia od spodu, jak i od góry pomaga też w szybszym i w estetycznym przygotowywaniu potraw. W dodatku ten produkt z linii Brunch został wykonany z naprawdę twardej porcelany, co jeszcze bardziej podkreśla jego wytrzymałość.


Dla ceniących wygodne użytkowanie

Cukiernica Brunch została tak zaprojektowana, by mogła cieszyć wiele zmysłów. Przede wszystkim jest niezwykle elegancka, a jednocześnie prosta, więc łatwo daje się dostosować do aranżacji w kuchni. Ponadto można ją z powodzeniem postawić na dekoracyjnym stole, czy na stoliku do kawy. Nie zajmuje wiele miejsca, jednak lśniąca porcelana na tyle zwraca na siebie uwagę, że zawsze będzie wiadomo, gdzie to naczynie stoi. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Długość 35 cm
Średnica 23,5 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania