Cukiernica Silver - słodycz i ponadczasowość

Chcesz zastawić stół przedmiotami o doskonałym wyglądzie i najwyższej jakości? Uwielbiasz ponadczasowy, prosty styl muśnięty odrobiną połysku? Świetnie sprawdzi się w Twoim wnętrzu cukiernica Silver z linii o tej samej nazwie. To propozycja sprawdzonej polskiej marki Krzysztof, producenta znakomitej porcelany z blisko dwustuletnią tradycją.

Obecność wysokojakościowych elementów wyposażenia domu świadczy o naszej dbałości o satysfakcję użytkowania, trwałość przedmiotów, ich funkcjonalność oraz wygląd. Warto otaczać się tym, co zagwarantuje nam wysoki poziom wymienionych cech. Do grona takich przedmiotów bez wątpienia zalicza się ta porcelanowa cukiernica. Wykonano ją z najlepszej polskiej porcelany. Ma prosty, ponadczasowy kształt i przykrywkę z niewielkim uchwytem. Subtelne, srebrne zdobienia wykonano ręcznie.

Biała cukiernica z łatwością wkomponuje się w pozostałe elementy stołowej zastawy. Znakomicie wygląda zarówno w towarzystwie pokrewnych wyrobów z porcelany, jak i szkła czy innych tworzyw. Postawiona przy zestawie dekoracyjnych filiżanek i nowoczesnych kubków zachowuje swoją ponadczasową elegancję. Cukiernicę można myć w zmywarce, wybierając program ekologiczny do 50 stopni. Producent nie zaleca używania jej w mikrofali. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Długość 9,5 cm
Szerokość 7,5 cm
Średnica 7,5 cm
Pojemność 265ml
Waga 0.268 kg
Do pobrania