Sygnalizator gazu Zamel – stała kontrola bezpieczeństwa

Zbyt wysokie stężenie lub niekontrolowany wyciek gazu mogą prowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji. Sygnalizator gazu Zamel umożliwia stałe monitorowanie pomieszczenia pod kątem niebezpiecznego stężenia gazu. Gdy stężenie zostanie przekroczone, urządzenie uruchamia sygnalizację dźwiękową i optyczną.

Czujnik gazu Zamel to niewielkie urządzenie, które możesz umieścić w kuchni lub w łazience. Biała estetyczna obudowa sprawia, że czujnik jest dyskretny i pasuje do każdej aranżacji. W środku urządzenia znajduje się sensor gazu i elektroniczny układ kontrolny, który poinformuje Cię, gdy stężenie gazu osiągnie niebezpieczną wartość.

Czujnik posiada alarm akustyczny oraz trzy diody, które informują o poziomie stężenia gazu oraz prawidłowej pracy urządzenia. Czujnik jest zasilany energią z gniazda elektrycznego. Nie musisz więc pamiętać o wymianie baterii. Urządzenie nie wymaga skomplikowanej instalacji.

Sygnalizator gazu Zamel przeznaczony jest do instalacji w pomieszczeniach zamkniętych. Klasa szczelności IP20 zwiększa trwałość i wydajność urządzenia.

Wymiary
Długość 4,5 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.27 kg
Do pobrania