Renifery drewniane z welurowym fornirem – wyjątkowa dekoracja świąteczna

Renifer to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci kojarzących się ze świętami Bożego Narodzenia. Często pojawia się na dekoracjach w centrach handlowych czy witrynach sklepowych. Nierzadko sami dekorujemy swoje domy, wykorzystując podobizny reniferów. A Ty jaki masz pomysł na wystrój swojego mieszkania? Jeśli podobają Ci się reniferowe dekoracje, proponujemy Ci nasze renifery drewniane z welurowym frontem. Możesz je wykorzystać do wielu ciekawych aranżacji.

Ozdobne renifery, które oferujemy, są wykonane z drewna i zostały pokryte miłym w dotyku welurowym materiałem. Są koloru bordowego, który od wielu lat kojarzy się z okresem bożonarodzeniowym.

Renifery drewniane są pakowane w zestawie 20 szt. Co ważne, w jednym zestawie znajdziesz drewniane renifery różnej wielości, możesz więc wykorzystać je do przeróżnych dekoracji. Świetnym pomysłem będzie wykonanie wieńca bożonarodzeniowego, który powiesisz na drzwiach wejściowych swojego domu. Wystarczy, że do naszych welurowych dekoracyjnych reniferów dodasz wstążkę czy lekkie światełka LED i gotowe!