Stylowa świąteczna dekoracja - krasnal skandynawski

Styl skandynawski zdobywa rzesze miłośników - nic dziwnego! Cechuje go niezwykła prostota, dbałość o detale i estetyka oparta o stonowane kolory. Charakteryzuje to również ozdoby świąteczne rodem z północy, w tym najbardziej popularne skandynawskie dekoracje - krasnale.

Figurkę skrzata z długą siwą brodą i materiałową, szpiczastą czapką, spod której wystaje tylko okrągły nosek, możesz postawić na kominku czy parapecie. Sympatyczna postać sprawdzi się również w pokoju dziecięcym, jako urocza świąteczna dekoracja. Krasnal skandynawski w szarym stroju będzie też pasował do pozostałych ozdób w innych kolorach, a przy tym - jest świetną alternatywą dla tradycyjnie wybieranych reniferów czy bałwanków.

Ozdoby na zimowe święta z krajów północy stały się w Polsce niezwykle popularne, co z pewnością nie zmieni się w najbliższym czasie. Skrzaty pasują do wnętrz w minimalistycznym, nowoczesnym czy industrialnym stylu - pięknie uzupełniając świąteczne dekoracje. Krasnal w miękkim ubranku przykuwa uwagę swoim rozkosznym wyglądem. W końcu - czym byłyby święta bez magicznych postaci i bajkowej atmosfery?

Wymiary
Wysokość 18 cm
Waga 0.173 kg
Do pobrania