Dekoracja do zawieszania – pięknie ozdobione święta

Wspaniale przystrojony dom na święta to jeden z niezbędnych elementów, tworzących wyjątkową atmosferę tego czasu. Klimatyczne świeczki, lśniące lampki i pachnące stroiki powinny zdobić każde pomieszczenie. Pięknym dodatkiem będzie również dekoracja do zawieszania w kształcie anioła, która uzupełni całą staranną aranżację. Przekonaj się, że nawet drobny akcent potrafi wiele zmienić.

Zestaw czterech drewnianych aniołów pomoże Ci stworzyć spójny świąteczny wystrój w kilku różnych pomieszczeniach. Stylowe i subtelne dekoracje wiszące mają wysokość 9cm. Dzięki połączeniu bieli i naturalnego brązu będą pasować do każdego wnętrza. Dodatkowego uroku nadają im srebrne zawieszki w kształcie gwiazdek, umieszczone w otworze na środku.

Dekoracyjne zawieszki wniosą do Twoich wnętrz radosną atmosferę i będą przypominać wszystkim domownikom o magii świąt. Wspaniale sprawdzą się zarówno powieszone na choince, jak i w oknie, na drzwiach lub uchwytach mebli. Dzięki estetycznemu opakowaniu wiszące anioły mogą również stanowić wspaniały świąteczny prezent od serca.

Wymiary
Długość 9 cm
Waga 0.071 kg
Do pobrania