Zawieszka na choinkę kpl. 5 szt. drewno – świąteczny akcent dla dziecięcej radości

Święta niezmiennie kojarzą się z wielką, przystrojoną choinką oraz iluminacją lampek choinkowych. Jednak wyjątkowy klimat możesz wprowadzić także za pomocą drobnych elementów, które umieścisz wszędzie tam, gdzie nie zmieści się drzewko – zawieszki dekoracyjne to świąteczny wystrój według Twojego pomysłu.

Szukasz alternatywy dla tradycyjnych bombek choinkowych? Drewniane ozdoby to dobry trop – są trwałe i wytrzymałe, nie stłuką się i mają wszechstronne zastosowanie. W opakowaniu znajdziesz 5 sztuk – każda zawieszka na choinkę to oryginalna ozdoba w kształcie zimowego ubranka w różowym kolorze i z jasnym „kożuszkiem”. Ozdoby wpiszą się w świąteczną stylizację w pastelowych kolorach, sprawdzą się też w pokoju dziecka – wywołają uśmiech na twarzy najmłodszego członka rodziny bez ryzyka, że doprowadzą do skaleczenia.

Drewniana zawieszka na choinkę jest jak nowoczesna bombka, ale nie musi pojawić się na drzewku – możesz zawiesić ją na oknie albo za jej pomocą ozdobić świąteczny prezent czy wieniec na drzwiach. Dzięki delikatnej kolorystyce z łatwością dopasujesz zawieszki do innych dekoracji.

Wymiary
Waga 0.029 kg
Do pobrania