UWAGA: Cena dotyczy 1 sztuki. Dekoracja świąteczna występuje w asortymencie wzorów. Produkt wysyłany losowo.

Zawieszka dekoracyjna – święta tkwią w szczegółach

Radosną atmosferę świąt warto podkreślić odpowiednimi ozdobami w całym domu. Oprócz eleganckich, klasycznych dekoracji, doskonałym pomysłem może być dodanie paru zabawnych elementów. Zawieszka dekoracyjna w kształcie reniferów to fantastyczny przykład pomysłowego podejścia do ozdabiania świątecznych wnętrz.

Oryginalna ozdoba wisząca ma 15cm i wykonana została z przyjemnych w dotyku materiałów. Dostępna jest ona w różnych wzorach, a każdy z nich będzie wywoływał uśmiech na Twojej twarzy. Motyw reniferów każdemu kojarzy się z okresem świąt, a spokojna kolorystyka dekoracji będzie pasowała do każdego wnętrza. Zaletą dodatku jest wytrzymały sznurek, który pozwoli Ci zawiesić do na klamce, uchwycie do szafki, w oknie lub na choince.

Pomysłowa zawieszka dekoracyjna na święta będzie wyjątkowo trafionym pomysłem, jeśli posiadasz dzieci. Taka dekoracja w ich pokoju na pewno uszczęśliwi Twoje pociechy. Ozdoba sprawdzi się jednak równie dobrze w eleganckim, dorosłym wnętrzu, wnosząc do niego odrobinę pogodnego nastroju.

Wymiary
Wysokość 15,5 cm
Waga 0.034 kg
Do pobrania