Doniczka z betonu - niecodzienny design na co dzień!

Lubisz surowość naturalnych materiałów? Planujesz aranżację okienną w kuchni, salonie lub pokoju młodzieżowym? Donica betonowa to świetny pomysł na wnętrze z charakterem!

Donica z betonu świetnie komponuje się nie tylko z różnego rodzaju roślinnością, a także z innymi materiałami, np. metalem, cegłą klinkierową czy drewnem. Z tego powodu świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu loftowym czy nowoczesnym. Jeśli nastolatek nie zgadza się na to, by w jego pokoju znajdowała się jakakolwiek roślina, koniecznie pokaż mu tę donicę - ma ona wielu męskich fanów. Wymiary donicy to 15 x 15 12 cm. Jest nieduża i nie zajmuje wiele przestrzeni, co również może być dobrym argumentem, by pojawiła się ona nawet na niewielkim parapecie czy półce.

Betonowa doniczka jest w Twoim guście? Powiększ swoją kolekcję o inne szare donice z tej serii. W sklepie internetowym BRW jest ich naprawdę sporo - w różnych formach i rozmiarach. Wybierz kilka i stwórz niebanalną, industrialną aranżację w swoim mieszkaniu.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 12 cm
Waga 1.48 kg
Do pobrania