Doniczka Cut My Side 13 cm – alternatywa dla zwykłości

Nieoczywistość formy, minimalizm i bezkompromisowość to cechy, które kojarzą się z najbardziej atrakcyjnymi nowoczesnymi dodatkami. Jeśli szukasz modnego designu i pomysłowości w artykułach aranżacji wnętrz, to skieruj swój wzrok na produkt, który efektownie łączy naturę z surowym wzornictwem.

 

Doniczkę Cut My Side wykonaną z betonu architektonicznego w oparciu o technologię modelowania 3D śmiało można uznać za wzorcowy przykład sztuki użytkowej. Tworzywo zapewnia jej odporność na niekorzystne warunki pogodowe. Możesz ustawić doniczkę nie tylko wewnątrz, ale również na tarasie, balkonie lub w ogrodzie.

 

Doniczka Cut My Side będzie optymalna, jeśli jesteś zwolennikiem niebanalnych rozwiązań. Masz dość nudnych i nieatrakcyjnych osłonek na kwiaty? Wybierz ulubioną roślinę i wyeksponuj jej atuty za pomocą wyrafinowanego designu!

 

Twój salon, sypialnia czy jadalnia zyskają świeżość i bezcenną oryginalność. Doniczka korzystnie wpłynie też na przestrzeń biurową lub handlową, stając się mocnym punktem sali konferencyjnej lub restauracyjnej.

 

Wymiary
Długość 19,1 cm
Głębokość 13,3 cm
Szerokość 19,1 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 15,3 cm
Waga 4 kg
Do pobrania