Doniczka Cut My Side 13 cm – przełam schematy

Szukasz ozdoby, która ożywi, zaintryguje i będzie idealnie korespondować z nowoczesnym wnętrzem? Postaw na kwiat w doniczce! Doniczka nie musi być nudna i nierzucająca się w oczy. Może być połączeniem sztuki i użytkowości.

 

Doniczką Cut My Side z powodzeniem ozdobisz przestronny, nowoczesny salon, korytarz lub jadalnię. Ocieplisz pomieszczenie roślinnością, nadając mu przyjazny klimat.

 

Doniczka Cut My Side w kolorze szarym spełni oczekiwania wszystkich wielbicieli nowoczesnych form i minimalistycznych aranżacji. Wykonana została z architektonicznego betonu, który gwarantuje odporność na promienie UV, wilgotność i niskie temperatury. Możesz zatem przyozdobić doniczką werandę, taras lub balkon.

 

Minimalizm i nieoczywistość formy to cechy, które świetnie sprawdzą się również w przestrzeni firmowej, handlowej lub gastronomicznej. Doniczka z roślinnością ożywi restaurację, biuro lub witrynę sklepu.

 

Produkt wykonany został ręcznie z dbałością o detale. Intryguje estetyką i pomysłowością, które przekładają się na doskonałą prezencję zwłaszcza w przestrzeniach loftowych czy industrialnych.

 

Wymiary
Długość 19,1 cm
Głębokość 13,3 cm
Szerokość 19,1 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 15,3 cm
Waga 4 kg
Do pobrania