Doniczka Cut My Top 13 cm – inspirująca ozdoba

Wyjątkowe wnętrza wymagają nieoczywistych i oryginalnych dodatków. Czy jesteś gotowy odświeżyć aranżację mieszkania, łącząc zieleń egzotycznych roślin z surowością betonu i tworząc arcyciekawy duet? Jeśli tak, to mamy doskonałą propozycję!

 

Doniczka Cut My Top to geometryczna w formie ozdoba, która zaspokoi gusta największych estetów. W połączeniu z odpowiednio dobranym kwiatem podkreśli urok wnętrza, uwypuklając jego atuty. Odświeży przestrzeń salonu, nada lekkości sypialni lub zainspiruje do kuchennych rewolucji.

 

Ręcznie wykonana z betonu architektonicznego doniczka doskonale sprawdzi się również na zewnątrz. Jej uniwersalność kryje się we właściwościach użytego budulca. Beton jest odporny na temperaturę, wilgotność i niekorzystne działanie promieni słonecznych. Śmiało możesz cieszyć się ozdobą na balkonie, tarasie lub w ogrodzie.

 

Nowoczesny design świetnie współgra z minimalistycznymi wnętrzami. Sprawdzi się w przestrzeni hotelowej czy restauracyjnej. W zestawieniu z zielenią rośliny ożywi biuro lub salę konferencyjną.

 

Zapomnij o nudnych kształtach i kolorach innych doniczek. Cut My Top to inspiracja do upiększania codzienności!

 

Wymiary
Długość 19,1 cm
Głębokość 13,3 cm
Szerokość 19,1 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 15,3 cm
Waga 3.4 kg
Do pobrania