Doniczka Flower Deco 13 cm – kwiatów nigdy za wiele

Donica do kwiatów w… kwiaty? To nowatorski pomysł dla największych miłośników roślinności i botanicznych motywów. Jeżeli lubisz ręcznie wykonane ozdoby, stojące w opozycji do powszechnie dostępnych produktów, będziesz zachwycony tą propozycją.

 

Doniczka Flower Deco powstała przy wykorzystaniu druku 3D z jednego z najmodniejszych i najwytrzymalszych materiałów, jakim jest beton architektoniczny. Dzięki temu może zachwycać również na zewnątrz. Jest odporna na działanie promieni słonecznych i niską temperaturę. Nie zagrozi jej również wilgotność.

 

Zamiast kupować kolejną pospolitą donicę, wybierz donicę, która będzie ozdobą nawet bez osadzonej w niej rośliny. Z powodzeniem może pełnić ona funkcję pojemnika na drobiazgi, upiększając domowe wnętrze. Bez względu na to, czy postawisz ją na parapecie w kuchni, stole w salonie czy komodzie w sypialni nada pomieszczeniu nietuzinkowy charakter i świeżość. Świetnie prezentuje się zarówno z egzotycznymi roślinami, jak i z tymi wywodzącymi się z naszego klimatu.

 

Nie musisz ograniczać się do przestrzeni mieszkania. Flower Deco to również trafiony pomysł na przyozdobienie wnętrza kawiarni, sklepu czy biura. Wszędzie dopasujesz ją bez trudu, dodając piękna codzienności!

Wymiary
Długość 15 cm
Głębokość 13 cm
Szerokość 15 cm
Średnica 14,3 cm
Wysokość 16,2 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania