Doniczka Flower Deco  13 cm – urokliwy detal

Doniczka to baza do wyeksponowania kwiatka lub rośliny. Ale czy sama w sobie może być efektowną ozdobą? Jasne, że tak! Jeśli jesteś znudzony niczym niewyróżniającymi się osłonkami na kwiaty, sięgnij po produkt, który zaskoczy nieoczywistą formą i wzornictwem.

 

Doniczka Flower Deco to ręcznie wykonana ozdoba, wyróżniająca się na tle innych botanicznym wzorem. Kwietnych motywów nigdy za wiele! Zwłaszcza jeśli jesteś miłośnikiem roślin i spędzania czasu na łonie przyrody. Szarość doniczki znakomicie koresponduje z zielenią, a roślinny wzór dodaje nietuzinkowego charakteru ozdobie.

 

Flower Deco idealnie orzeźwi przestrzeń salonu, sypialni lub korytarza. Doniczka wykonana została z betonu architektonicznego, który jest odporny na wilgotność, niekorzystne działanie promieni UV i niską temperaturę. Dzięki temu możesz nią udekorować taras lub balkon.

 

Doniczka będzie też znakomitym pomysłem na prezent dla osoby ceniącej oryginalność i kreatywny design przedmiotów użytkowych. Wyrafinowany dodatek z powodzeniem upiększy również wnętrze biurowe, handlowe lub kawiarniane.

 

Dodaj codzienności uroku i postaw na nieszablonowe, nowoczesne wzornictwo!

 

Wymiary
Długość 15 cm
Głębokość 13 cm
Szerokość 15 cm
Średnica 14,3 cm
Wysokość 16,2 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania