Metalowa doniczka – surowy akcent w stylu loftowym

Doniczka nie musi być tylko praktycznym i zwykłym przedmiotem. Może być równie atrakcyjnym elementem dekoracyjnym, jak kwiat czy roślina w niej ulokowana.

Doniczka z napisem Flowers & Garden doskonale wpisuje się w stylistykę loftową czy industrialną. Wykonana została z solidnego metalu o błyszczącej srebrnej kolorystyce. Może posłużyć Ci jako pojemnik na kwiaty, zioła lub rośliny, a nawet drobne przedmioty, które chcesz mieć pod ręką.

Metalowa doniczka doskonale prezentuje się zarówno samodzielnie, jak i w zestawie z innymi elementami dekoracyjnymi w stylu loftowym, takimi jak lampa czy stojak na kwiaty. Metalowa doniczka świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni czy kuchni. Dzięki temu, że jest odporna na temperaturę, wilgoć oraz promienie słoneczne z powodzeniem może ozdobić balkon lub taras. Przez długi czas nie straci nic ze swojej estetyki i użytkowości.

Srebrny kolor umożliwia zestawienie doniczki ze wszystkimi rodzajami kwiatów czy roślin. Pozwoli Ci to przełamać naturalną kolorystyką chłodny charakter wystroju.

Jeśli szukasz oryginalnego, estetycznego i praktycznego elementu dekoracyjnego, który wprowadzi do wnętrza surowość i industrialny styl, to postaw na doniczkę o nowoczesnym designie.

Metalowa doniczka podlega recyklingowi, co pozwala chronić środowisko.

Wymiary
Głębokość 16 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.277 kg
Do pobrania