Doniczka na stojaku, 2 sztuki. Kwiaty i rośliny dekoracyjne są dodatkami, bez których nie można wyobrazić sobie przytulnego domu. Równie istotny, co wybór odpowiednich roślin, jej sposób ich prezentacji. Nic nie sprawdzi się w tej roli lepiej od stylowych doniczek, osłonek i kwietników. Przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na sposób ich montażu: doniczki możesz postawić bezpośrednio na parapetach, ziemi lub meblach, włożyć w designerskie osłonki, zaprezentować na kwietniku albo podwiesić.

Dodatkiem, który spodoba się zwłaszcza miłośnikom stylu glamour jest komplet dwóch doniczek na stojaku. Jest to produkt marki Home Styling Collection. Doniczki zostały wykonane z wytrzymałego metalu i posiadają piękny kolor. Doniczki mają następujące wymiary (średnica x wysokość): 19 cm x 36 cm oraz 16 cm x 31 cm.

Komplet dwóch doniczek na stojaku będzie dobrym wyborem do ekspozycji domowych kwiatów i innych roślin dekoracyjnych. Sprawdzi się w roli prezentu na różne okazje, takich jak imieniny, urodziny czy przeprowadzka do nowego mieszkania. Wybierz jeden z oferowanych przez nas produktów i zachwyć bliską Ci osobę!

Cechy produktu:

  • komplet dwóch doniczek na stojaku,
  • doniczki zostały wykonane z wytrzymałego metalu,
  • doniczki mają następujące wymiary (średnica x wysokość): 19 cm x 36 cm oraz 16 cm x 31 cm,
  • komplet sprawdzi się w roli prezentu na różne okazje, takich jak imieniny, urodziny czy przeprowadzka do nowego mieszkania,
  • produkt marki Home Styling Collection.
Wymiary
Długość 16 / 19 cm
Średnica 19 / 19 cm
Szerokość 16 / 19 cm
Wysokość 31 / 36 cm
Waga 2.015 kg
Do pobrania