Doniczka Rack 13 cm – atrakcyjna wszechstronność

Przedmioty codziennego użytku nie muszą kojarzyć się z nudą i sztampą. Sięgnij po dodatki, które łączą funkcjonalność ze sztuką i nadaj wnętrzu interesujący charakter. Przełam stereotypy i sięgnij po doniczkę, która wraz z roślinami stworzy harmonijną kompozycję pasującą do stylistyki pomieszczenia.

 

Doniczka Rack to wykonana z betonu architektonicznego ozdoba, obok której nie sposób przejść obojętnie. Jej niespotykany kształt korzystnie wpłynie na estetykę wnętrza, a kolor doskonale uwypukli zieleń zarówno egzotycznej, jak i rodzimej rośliny.

 

Doniczka, dzięki przestrzennej i geometrycznej formie, nada pomieszczeniu lekkość. Doskonale wzbogaci przestronny nowoczesny salon, ale też doda oryginalności sypialni czy kuchni.

 

Zalety betonu pozwalają traktować doniczkę również jako ozdobę zewnętrzną. Wyeksponuj jej wyjątkowość na tarasie lub balkonie, nie przejmując się wilgocią, temperaturą czy promieniami słonecznymi.

 

Produkt wykonany został ręcznie z najwyższą precyzją. Jego wszechstronność sprawia, że sprawdzi się zarówno w minimalistycznym, surowym wnętrzu, jak i bardziej przytulnej stylistyce glamour czy skandynawskiej.

 

Oprócz pomieszczeń domowych, doniczka z powodzeniem uatrakcyjni przestrzeń biurową, handlową czy restauracyjną, zachwycając tam wszystkich miłośników nietuzinkowego designu.