Doniczka Rack 13 cm – podkreśl swój gust

Uwielbiasz pomysłowe rozwiązania i nie lubisz otaczać się nijakimi przedmiotami? Nasza propozycja pozwoli Ci stworzyć wyjątkowy klimat miejsca, który wyróżni się artystycznym i nowoczesnym stylem.

 

Doniczka Rack to wykonana ręcznie z najwyższą dokładnością ozdoba, cechująca się uniwersalnością i oryginalnością. Masywny, architektoniczny beton zestawiony został z geometryczną, lekką formą, co dało nietuzinkowy efekt. Doniczka zachwyca stylowością i pomysłowością.

 

Donica Rack to nowoczesny i świeży wizualnie pomysł na dopełnienie wystroju salonu, sypialni czy przedpokoju. Szarość daje olbrzymie możliwości aranżacyjne i świetnie prezentuje się z intensywną zielenią.

 

Dzięki odporności betonu na wilgotność, temperaturę i niekorzystny wpływ promieni UV, doniczkę możesz wykorzystać do ozdobienia tarasu lub balkonu. Zestaw ją z ulubionym kwiatem i podkreśl charakter przestrzeni.

 

Doniczka, dzięki swej wszechstronności, sprawdzi się jako element dekoracyjny kawiarni, witryny sklepowej czy hotelowego holu.

 

Doniczka Rack z pewnością zachwyci wszystkich zwolenników nowoczesnych i oryginalnych dodatków.

 

Wymiary
Długość 22 cm
Głębokość 13,5 cm
Szerokość 22 cm
Średnica 17,5 cm
Wysokość 23 cm
Waga 6.4 kg
Do pobrania