Niech żyje zieleń! Zmęczeni dekoracyjną monotonią? Stwórzmy własną dżunglę w salonie. Rośliny i kwiaty doniczkowe są w końcu dodatkami które łączą w sobie kilka kluczowych cech: wyglądają pięknie, nadają wnętrzu wrażenie przytulności, a my w ich otoczeniu czujemy się lepiej. Równie ważny, jak wybór odpowiednich roślin, jest sposób w jaki je zaprezentujemy – tak jak nie ma dymu bez ognia, tak nie można sobie wyobrazić rośliny bez praktycznej, pojemnej, a jednocześnie stylowej donicy. A niewiele produktów podoła temu zadaniu równie dobrze, co prezentowane doniczki wiszące z liści kukurydzy GYPSY!

Jest to dodatek, który spodoba się zwłaszcza miłośnikom stylu boho, co jest zasługą wspaniałej, wyplatanej faktury osłonek oraz dekoracyjne zawiązanych sznurków. Doniczki wiszące sprawdzą się zwłaszcza do dekoracji salonu oraz sypialni. Najlepiej zawiesić ją obok drzwi balkonowych, pod oknem albo nad stołem. Doniczki zostały wykonane z materiału z liści kukurydzy w kolorze jasnobrązowym.

Produkt ten będzie dobrym wyborem do roślin domowych takich jak na przykład bluszcze doniczkowe lub senecio. Dzięki temu doniczki te okażą się niezastąpione przy tworzeniu niezwykłych, ciekawych aranżacji roślinnych. Prezentowana doniczki wiszące z liści kukurydzy GYPSY to w końcu element dekoracyjny, którego nie może zabraknąć w mieszkaniu miłośnika roślin!

Cechy produktu:

  • doniczki wiszące z liści kukurydzy GYPSY,
  • praktyczne, pojemne, a jednocześnie stylowe,
  • doskonałe jako element stylu boho wnętrza,
  • sprawdzi się do dekoracji salonu oraz sypialni,
  • produkt wykonany z materiału z liści kukurydzy,
  • podkreśli urok roślin domowych,
  • produkt znanej i cenionej marki Home Styling Collection.
Wymiary
Długość 17 / 16 cm
Średnica 22 / 18 cm
Szerokość 22 / 18 cm
Wysokość 90 / 88 cm
Waga 0.407 kg
Do pobrania