Dozownik do mydła Tao - stylowy dodatek do kuchni lub łazienki

Dbanie o odpowiednią higienę jest nie zwykle ważne, szczególnie jeżeli chodzi o mycie rąk. Na rękach przenosimy bardzo dużo bakterii i wirusów, które nieświadomie możemy przenieść na jedzenie czy w okolice twarzy. Dlatego tak ważne jest abyśmy myli ręce przed każdym posiłkiem ale również kiedy wrócimy do domu.

Jeżeli wystrój Twojej łazienki i kuchni jest dla Ciebie ważny i chcesz, żeby wszystko wyglądało stylowo i przemyślanie, to pomyśl też o takich detalach jak dozownik do mydła.

Kupowanie za każdym razem nowego mydła w dozowniku jest zdecydowanie droższe i mniej ekologiczne niż kupienie dużego mydła w płynie i przelewanie go do własnego dozownika. Dozownik do mydła Tao sprawdzi się również do płynu do naczyń. W ten sposób szybciej i wygodniej namydlisz gąbkę do zmywania.

Akcesoria z drewna bambusowego są bardzo popularnym dodatkiem. Wytrzymałość tego materiału, wszechstronne zastosowanie i ciekawy design, to z pewnością coś co przekonało wiele osób. Dodatkowo jasne, bambusowe drewno pięknie łączy się z różnymi stylami wnętrzarskimi, dzięki temu jest niezwykle uniwersalne a jednocześnie ciekawe i stylowe.

Wymiary
Długość 7 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 17,5 cm
Waga 0.21 kg
Do pobrania