Dyfuzor zapachowy Magnolia z peonią - piękny zapach w Twoim domu

Odświeżacz w sprayu daje tylko krótkotrwały zapach? Zapomnij o nim! Dekoracyjny dyfuzor zapachowy pozwoli Ci się cieszyć długotrwałym, subtelnym aromatem. Jego zaletą jest elegancki wygląd, dzieki czemu możesz potraktować go jako część dekoracji komody czy parapetu.

Czy odświeżacz do domu może być estetyczny? Tak! Udowadnia to dekoracyjny dyfuzor w szklanej fiolce, w którym zanurzone są patyczki nasiąkające aromatem. Potrzebujesz delikatnego aromatu? Włóż tylko 1 patyczek. Ich ilością możesz regulować intensywność zapachu. Dyfuzor o pojemności 25ml będzie rozprowadzał woń przez kilka tygodni, a Ty zapomnisz o konieczności cyklicznego odświeżania pomieszczenia.

Jeżeli chcesz aby goście wchodząc do Twojego mieszkania czuli subtelny, miły zapach to koniecznie wypróbuj zapachów w szklanej fiolce. Szczególnie przydatne są w mieszkaniu, gdzie żyją zwierzęta ale nie tylko. W łazience, w salonie, w przedpokoju - wszędzie tam gdzie chcesz postaw mały zapach, który jeszcze bardziej uprzyjemni Ci przebywanie w mieszkaniu.

Wymiary
Waga 0.122 kg
Do pobrania