Dyfuzor zapachowy z kwiatkiem Orientalne Drewno 100 ml – estetyczny wygląd i niezapomniany zapach, który skradnie Twoje serce!

Odświeżacz powietrza to idealny sposób na wprowadzenie do pomieszczeń subtelnego zapachu i wyjątkowej atmosfery. Oferowany dyfuzor zapachowy został wyposażony w specjalny kwiat, który zastępuje tradycyjne patyczki – niczym nie odbiega w tej kwestii od ich wydajności, jednak jest bardziej estetyczny i przyjemny dla oka. Produkt w pełni zastępuje kominek zapachowy bądź świecę, przy czym jest zdecydowanie bardziej praktyczny – przede wszystkim bezobsługowy, prosty w użyciu oraz ma długi czas działania. Kiedy kwiat nasiąknie olejkiem, stopniowo zacznie uwalniać jego zapach, który rozniesie się w całym domu.

Zestaw zawiera szklaną karafkę napełnioną olejkiem zapachowym oraz kwiatek. Został wykonany z najwyższą starannością, posiada odpowiednio wyselekcjonowane i starannie dobrane nuty zapachowe, tworzące wspólnie wyjątkowy zestaw zapachowy.

Dyfuzor zapachowy to świetny wybór dla osób, które pragną wnieść do otoczenia subtelny nastrój i wyjątkową woń. Po zużyciu zawartości wystarczy, że dokupisz sam olejek – nie musisz już kupować całego zestawu, co jest ekologiczne i niezwykle wygodne!

Wymiary
Średnica 9 cm
Wysokość 15 cm
Pojemność 100ml
Waga 0.5 kg
Do pobrania