Dyspenser do chusteczek higienicznych, srebrny – wygodny i estetyczny detal

Dyspenser do chusteczek higienicznych ułatwi codzienne czynności i poprawi funkcjonalność pomieszczenia.

Zapomnij o problemach z organizacją przestrzeni. Nasz dyspenser oferuje różne opcje montażu, dzięki czemu możesz go umieścić tam, gdzie będzie dla Ciebie najwygodniej – zamocuj go na blacie lub przytwierdź do ściany.

W zestawie otrzymujesz wszystkie elementy potrzebne do stabilnego montażu. Nie musisz tracić czasu na dokupowanie dodatkowych części.

Dyspenser został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie. Dzięki zamykanemu na zatrzask mechanizmowi masz pewność, że chusteczki są zawsze dobrze zabezpieczone i gotowe do użycia w każdej chwili.

Tworzywo sztuczne – z którego wykonany jest dyspenser – gwarantuje trwałość. Nie musisz martwić się o jego uszkodzenia czy korozję.

Minimalistyczny design dyspensera do chusteczek higienicznych pozwala na wkomponowanie go w każde wnętrze. Jego dyskretny wygląd nie dominuje przestrzeni, ale dodaje jej elegancji i estetyki.

Postaw na dyspenser do chusteczek higienicznych – ciesz się codzienną wygodą, higieną i porządkiem. Spraw, by korzystanie z chusteczek było przyjemne i bezproblemowe, a jednocześnie dodaj swojemu wnętrzu nowoczesności i stylu.

Wymiary
Długość 25,7 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.45 kg
Do pobrania