Dywan Lotto - pastelowe trójkąty

Każdy pokój zyskuje na odpowiednim pokryciu podłogi. Miękkie dywany nadają wnętrzu przytulności, mogą je optycznie powiększyć i wprowadzić ciekawy akcent kolorystyczny. Dywan Lotto świetnie sprawdzi się w tym celu w niewielkim pomieszczeniu, takim jak sypialnia, pokój dziecięcy czy dla gości.

Dywan Lotto wyprodukowany został w Polsce z wełny polipropylenowej, która wcześniej została poddana obróbce termicznej. Dzięki temu procesowi uszlachetniania, stała się identyczna w dotyku z wełną naturalną, jednak zachowała swoje właściwości tworzywa sztucznego. Możesz mieć pewność, że ten kolorowy dywan nie sprawi Ci problemów ze sprzątaniem oraz zachowa swój wygląd i barwę przez długie lata.

Dywan w trójkąty to ciekawy element wystroju, który świetnie sprawdzi się w pokojach urządzonych w jasnych kolorach. Jego oryginalny wzór optycznie zwiększy powierzchnię podłogi, a pudrowy róż w oryginalny sposób zaakcentuje charakter pomieszczenia. Jeżeli dywan Lotto przypadł Ci do gustu, ale poszukujesz większego rozmiaru, w ofercie znajdują się także inne jego warianty.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 100 cm
Waga 2.28 kg
Do pobrania