Dywan Lotto - geometryczny wzór, który przyciąga wzrok

Dywan to niezbędny dodatek, który nie tylko zdobi podłogę, ale także ma znaczenie praktyczne. Jeśli poszukujesz dywanu niewielkich rozmiarów, który dobrze sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i w pokoju dziennym, to dywan Lotto zasługuje na Twoją uwagę.

Dywan Lotto wykonany jest z uszlachetnionej przez termiczną stabilizację przędzy polipropylenowej. Dzięki temu w dotyku jest ona nie do rozróżnienia z wełną naturalną. Przez to dywan ten jest w pełni ekologiczny i sprawi Ci o wiele mniej problemów z utrzymaniem czystości, niż wełniany. Polipropylenowy dywan ma niewysokie runo, ale jest za to gęsto tkany, dlatego chodzenie po nim jest bardzo przyjemne i stanowi on dobry sposób na izolację od chłodnej podłogi.

Biały dywan w niebieskie wzory sprawdzi się w sypialni, dużym pokoju, a także pokoju nastolatka. Będzie dobrze współgrał z wnętrzem urządzonym w stylu skandynawskim. Stonowany kolor niebieski możesz zestawić z różnymi odcieniami czerwonego, a nawet fioletowego, różowego i żółtego. Jeżeli spodobał Ci się dywan lotto, ale potrzebujesz innego rozmiaru - sprawdź jego pozostałe warianty.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 100 cm
Waga 2.16 kg
Do pobrania