Dywan Cube – oryginalny i nietuzinkowy

Geometryczne kształty i przenikające się figury geometryczne potrafią we wnętrzu sporo zdziałać: optycznie je powiększyć, zwęzić czy poszerzyć, a nawet podwyższyć. Chcąc nieco zyskać nieco przestrzeni, zdecyduj się na dywan Cube i uzupełnij go o duże, wiszące na ścianie lustro, które będzie odbijać wzór z dywanu. To jeden z najszybszych sposobów na optyczne powiększenie pomieszczenia.

Ciemnoszary dywan jest złożony z rombów w różnych odcieniach szarości, które składają się na większy deseń. Romby są wykończone złotą, połyskującą nicią. Elegancki, mozaikowy wzór z pewnością pięknie dopełni wnętrz w stylu art deco, glamour, paryskim i klasycznym. Dywan ma wymiary 140 x 170 cm – najlepiej odnajdzie się w niewielkich i średnich pomieszczeniach.

Cube doda każdemu wnętrzu szlachetnego wyglądu. Jeśli lubisz np. układać puzzle czy potrzebujesz więcej miejsca na planszówki, będzie Ci się na nim wygodnie siedzieć. Dodatkowo jest bardzo praktyczny. Gruba tkanina dywanu wytłumi nieco odgłosy zza ściany. Rozważ jego zakup, jeśli Twoi sąsiedzi lubią hałasować.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 4.8 kg
Do pobrania