Dywan Leaves – inspirowany najnowszymi trendami

Aranżacja salonu pozbawiona dywanu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Wiele osób myśli o tym dodatku głównie w kategoriach ozdoby, zapominając, że ma on również wysokie walory użytkowe. Nawet najpiękniejsza drewniana podłoga nie zagwarantuje takiego komfortu. A jest on bardzo wskazany, szczególnie w chłodne jesienne wieczory, gdy tak bardzo potrzebujemy czuć ciepło, także pod stopami.

Dywan Leaves ma wymiary 170 x 120 cm. Wykonany jest ze 100% polipropylenu, który pod względem wizualnym przypomina wełnę. To materiał o właściwościach antyelektrostatycznych. Jego włókna są dosyć sprężyste, dlatego nie uginają się pod wpływem nacisku. Nie ma zatem ryzyka, że po zmianie układu mebli na powierzchni dywanu pozostaną nieestetyczne wgniecenia. Z nim możesz zmieniać wystrój raz po raz. W zależności od potrzeb lub nastroju.

Ten stylowy szary dywan z motywem liści atrakcyjnie urozmaici tak modne minimalistyczne aranżacje. Dobrze złagodzi surowość, która lubi wkraść się do nich niepostrzeżenie. Znakomicie sprawdzi się w sypialni, a także w pokoju dziennym. Nie zajmie zbyt dużo miejsca, a sprawi, że wnętrze stanie się przytulniejsze.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 3 kg
Do pobrania