Dywan Pingwin – rozweselający dywanik dla Twojego dziecka

Pokoik dziecięcy w indiańskim stylu? Czemu nie, to bardzo popularny motyw, lubiany zarówno przez małych kowbojów, jak i małe księżniczki. Jeśli i Ty planujesz sprawić swojemu dziecku taki wystrój, wykorzystaj kolorowy dywan Pingwin, na którym nie brakuje symbolicznych akcentów.

Wesoły pingwinek w pióropuszu w towarzystwie indiańskich wzorów z pewnością przypadnie do serca Twojemu maluchowi. Jasnozielone tło sprawi, że w pokoju od razu zrobi się kolorowo i przytulnie. Poza ciekawym wzornictwem ten uroczy dywan dziecięcy zapewnia również bezproblemowe użytkowanie. Krótkie włosie (7,5 mm) to gwarancja łatwego mycia i higieny – dywan nie absorbuje kurzu i sprzyja alergikom, nie gromadzi też zanieczyszczeń (np. resztek jedzenia). Podobnie jak inne dywany belgijskie, również model Pingwin charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i precyzją tkania.

Ze względu na swoje wymiary (120x170 cm) dywan Pingwin sprawdzi się nawet w małym pokoiku. Zadbaj, aby nie przykrywały go meble – wyeksponowany motyw będzie codziennie rozweselać Twoją pociechę. Postaraj się również o inne „indiańskie” akcenty, np. tapetę, pióropusze, zasłonki i łapacze snów. Dywanik będzie świetnym dodatkiem również do wnętrz w klimacie scandi.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 3 kg
Do pobrania