Dywan Wood – nada wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu

Masz zmienną naturę i szybko się nudzisz? A może jesteś pasjonatem dekorowania i lubisz testować nowe trendy? Elementy wyposażenia wnętrz o neutralnym wybarwieniu oraz uniwersalnej stylistyce, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Jak choćby ten szary dywan o lekko zużytym wyglądzie. Świetnie sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i salonie. Dobrze będzie współgrał z każdym stylem i kolorem.

Dywan Wood wykonany jest z wytrzymałej polipropylenowej przędzy. Jest odporny na tarcie, odgniecenia i odkształcenia. Nie chłonie brudu ani wilgoci. Łatwo go utrzymać w czystości. Właściwości tego materiału w połączeniu z płaskim tkaniem sprawiają, że dywan może być ozdobą nie tylko Twojego mieszkania, ale również tarasu lub balkonu. Ma wymiary 170 x 120 cm. Możesz często zmieniać jego położenie, kierując się bieżącymi potrzebami lub po prostu chęcią wprowadzenia zmiany.

To nowoczesny dywan z nutką vintage. Efekt ten został osiągnięty dzięki szlachetnemu postarzaniu tkaniny. Taki zabieg sprawił, że wygląda bardziej interesująco. Brak wyrazistych wzorów i innych finezyjnych ozdobników jest dużą zaletą. Będzie pasował do nowoczesnych, a także klasycznych wnętrz.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 2.6 kg
Do pobrania