Dywan Teenager – gwiezdny dywan do pokoju dziecka

W młodzieżowym pokoju nudne dodatki nie mają racji bytu – dziecko najpierw nie zwróci na nie uwagi, a z czasem zaczną mu wręcz przeszkadzać. Dlatego zaproponuj swojej latorośli coś niebanalnego - czarny dywan Teenager z motywem gwiazd.

Przy projektowaniu pokoju dziecka wskazane są optymalne rozwiązania, które łączą dobry design z funkcjonalnością. Tak jest w przypadku tego polskiego dywanu – efektowny wygląd widać na pierwszy rzut oka, ale o jego praktyczności przekonasz się dopiero w trakcie użytkowania. Dywan Heat Set Frise nie płowieje (co ważne przy ciemnych kolorach), dobrze zniesie wielokrotne pranie, a jego runo nie wytrze się. Czarne tło sprawi, że ewentualne zabrudzenia nie będą zbyt widoczne. Dzięki krótkiemu włosiu 9 mm dywan Teenager można z łatwością odkurzyć i wyprać bez użycia kosztownych urządzeń.

Czarny dywan w gwiazdki zapewni charakter nudnemu wnętrzu, któremu brakuje dynamiki i młodzieżowego „buntu”. Jego stonowaną kolorystykę przełamują akcenty czerwieni, błękitu i żółci - jeśli pokój wydaje Ci się zbyt monotonny, możesz dobrać dodatki nawiązujące do kolorowych gwiazdek. Dywan najlepiej umieścić na środku pomieszczenia, a w zimie warto wsunąć go nieco pod łóżko.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 133 cm
Waga 4.68 kg
Do pobrania