Dywan z eleganckim orientalnym wzorem. Dodaj odrobinę retro charakteru do swojej sypialni dzięki temu klasycznemu chodnikowi w ładnym kolorze z odcieniami czerwieni i beżu. Inspirowany orientem wzór w połączeniu z efektem postarzania to nietuzinkowy element wystroju, który ożywi każdą aranżację. Umieść go przy łóżku lub na środku pokoju, a z pewnością każdy doceni jego miękkość i ponadczasowy design.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Retro
Kolor główny: Kolorowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Poliester
Materiał dodatkowy: Bawełna
Tapicerowany tył: Poliester
Skład materiału: 10% Bawełna
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Nie
Gęstość wypełnienia: 1350
Wzór: Orientalny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Pleciony ręcznie

Wymiary:

Długość włosia: 1 cm
Szerokość: 140 cm
Długość: 200 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Niezwykle miękki, Ponadczasowy design, Wysoka jakość wykonania, Łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe materiały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ze względu na tkanie ręczne każdy dywan może nieznacznie odbiegać od prezentowanego na zdjęciu kolorem, wzorem lub rozmiarem (+/- 5-7 cm). Różnice te nie stanowią jednak wady produktu. Mimo tego, że produkt został wykonany ręcznie, jego wzór został naniesiony maszynowo. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 200 cm
Średnica 140 cm
Szerokość 140 cm
Do pobrania