Dywan Leaves – odmieni wystrój Twojego salonu

Na przestrzeni kilku ostatnich lat modne stało się eksponowanie posadzek, zwłaszcza jeśli są one wykończone naturalnym drewnem. Na fali tego trendu wiele osób zrezygnowało z wszelkiego typu podłogowych tekstyliów, zapominając o tym, że są one w stanie korzystnie odmienić wygląd wnętrza oraz podnieść komfort codziennego funkcjonowania.

Jeśli nie chcesz zakrywać swojej pięknej podłogi, postaw na ten niewielkich rozmiarów nowoczesny dywan. Możesz go ulokować w centralnej części pokoju dziennego lub wykorzystać do zaakcentowania podziału na strefy - wypoczynkową, jadalnianą, dziecięcych zabaw.

Dywan Leaves ma wymiary 150 x 80 cm. Wykonany jest z przędzy polipropylenowej o wysokości runa 7,5 mm. Taka długość włosa pomoże Ci utrzymać go w czystości. Tego rodzaju włókna nie są atakowane przez bakterie, grzyby oraz mole. Jeśli w Twoim domu jest alergik, ten dodatek nie będzie negatywnie wpływał na jego kondycję.

Delikatna szarość stanowi idealną bazę dla roślinnego wzoru utrzymanego w bieli. Całość jest stonowana i bardzo gustowna. Ten szary dywan stworzy zgrany duet z każdym elementem wyposażenia. W każdym wystroju będzie prezentował się jednakowo stylowo.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania