Dywan do salonu z wzorem w romby. Uczyń swoje mieszkanie jeszcze przytulniejszym, dzięki temu prostokątnemu dywanowi. Wykonany z poliestru, jest łatwy w utrzymaniu, a jednocześnie jego miękkie włosie jest bardzo przyjemne w dotyku, idealnie sprawdzając się jako dodatek do salonu czy jadalni. Beżowy kolor, połączony z czarnymi pasami, tworzy przyciągający uwagę wzór w romby, a sam dywan z łatwością wpasuje się w większość wnętrz, niezależnie od ich stylu.

Szczegóły:

Typ produktu: Shaggy
Styl: Retro
Kolor główny: Beżowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Poliester
Tapicerowany tył: Poliester
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Tak
Gęstość wypełnienia: 1300
Wzór: Kratka
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Tak
Technika wytwarzania: Tuftowany

Wymiary:

Długość włosia: 2 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 8.1 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Odpowiedni do ogrzewania podłogowego, Niezwykle miękki, Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Doskonale łączy się z wieloma stylami wnętrz, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania