Prostokątny dywan z motywem w liście. Dzięki temu dywanowi ożywisz swoje pomieszczenie i odświeżysz jego wystrój. Wykonano go z wysokiej jakości włókien poliestrowych, dzięki czemu jest łatwy w czyszczeniu, posiada również antypoślizgowy spód dla bezpieczeństwa użytkowania. Kolorowe liście wyglądające jak malowane akwarelą nadrukowane na całej jego powierzchni przyciągają wzrok i dodają mu uroku. Dywan pięknie prezentuje się zarówno w ciemnych, jak i jasnych wnętrzach.

Szczegóły:

Typ produktu: Krótkowłosy
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Kolorowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Poliester
Tapicerowany tył: Poliester
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Prostokątny
Antypoślizgowy tył: Tak
Gęstość wypełnienia: 200
Wzór: Roślinny
Nadaje się do ogrzewania podłogowego: Nie
Technika wytwarzania: 3D

Wymiary:

Długość włosia: 0.5 cm
Szerokość: 160 cm
Długość: 230 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Dywan

Cechy produktu: Antypoślizgowa warstwa na spodzie zapobiega przesuwaniu się, Przyciągający uwagę element wystroju, Piękny, żywy kolor, Nadruk najwyższej jakości, Niezwykle wytrzymały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Z uwagi na materiał, z którego produkt jest wykonany, może on sporadycznie gubić włosie. Jest to normalny proces i nie stanowi wady produktu. Produkt po rozpakowaniu potrzebuje czasu, aby osiągnąć swój docelowy stan - wyprostowanie może zająć do 48 godzin. Polecamy użycie przedmiotów o dużej wadze na brzegach dywanu dla lepszego efektu.
Wymiary
Długość 230 cm
Średnica 160 cm
Szerokość 160 cm
Do pobrania