Dywan Jungle – zabawna podłoga w pokoju dziecka

Urządzasz pokój dla kilkulatka? W takim razie nie powinno w nim zabraknąć nietuzinkowych dodatków, dzięki którym wnętrze będzie bardziej atrakcyjne dla malucha. Zanim zawiesisz zasłonki i nakrycie łóżka, rozłóż na podłodze dywan Jungle – Twoje dziecko będzie nim zachwycone, a Ty łatwiej dopasujesz pozostałe wyposażenie.

Bajecznie kolorowy, łatwy w czyszczeniu i bezpieczny dla milusińskich. Dywan do pokoju dziecka powinien spełniać przynajmniej te trzy warunki. Ale model Jungle oferuje Ci znacznie więcej! Przędza Heat Set Frise zastosowana przez polskiego producenta jest miękka i delikatna w dotyku niczym wełna. Ma również właściwości antystatyczne, nie gromadzi kurzu i nie powoduje efektu „kopania prądem”. Dziecięcy dywan Jungle jest odporny na upływ czasu – kolory nie wypłowieją, a runo zachowa sprężystość i ładny wygląd.

Każdy przedszkolak zechce mieć w swoim pokoju ten dywan – zwierzaki to jeden z ulubionych tematów dla kilkulatka. Wyraziste wybarwienie z przewagą turkusu dyktuje ton całego wystroju. Aby uniknąć chaosu i męczącej dla oka aranżacji, dobieraj inne dodatki pod kolor dywanu. Ponieważ dziecko najwięcej czasu spędza na podłodze, rozłóż dywan w pobliżu skrzyni z zabawkami, gier i małego stoliczka.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 160 cm
Waga 6.9 kg
Do pobrania