Dywan Ground – beżowy nie znaczy nudny

Do najbardziej pożądanych w każdym domu dodatków należą te o uniwersalnym charakterze. Dzięki nim nie trzeba wymieniać wszystkich elementów wyposażenia przy każdym remoncie. Ten prostokątny, beżowy dywan ma warunki idealne do tego, by dotrzymać kroku Twojemu dekoratorskiemu zacięciu. Nie ważne jak często będziesz przeprowadzać metamorfozy swoich wnętrz, on z łatwością dopasuje się do każdej zmiany.

Dywan Ground ma wymiary 230 x 160 cm, a więc znakomicie nadaje się do pomieszczeń o dużej powierzchni. Wykonany jest z polipropylenowej przędzy o gęstym splocie. Runo ma wysokość 12 mm. Tego rodzaju włókna cechują się dużą sprężystością oraz wytrzymałością. Nawet pod wpływem dużego nacisku na powierzchni dywanu nie dojdzie do powstania nieestetycznych odgnieceń. Możesz często zmieniać ustawienie mebli bez obaw, że każdy taki ruch pozostawi po sobie trwały ślad.

Jego największym atutem jest ciepły, kawowy kolor, dzięki któremu sprawdzi się on jako neutralna baza dla wielu stylowych aranżacji. Taki gładki dywan pozwoli Ci trochę poszaleć z wystrojem. Możesz go zestawić na przykład z ekstrawagancką, bogato zdobioną tapetą bez ryzyka, że wystrój będzie zbyt krzykliwy.

Wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 9.9 kg
Do pobrania