Dywan Lotto - praktyczne szarości i biele

Dywan powinien stanowić idealne dopełnienie wystroju wnętrza - podkreślać kolorystykę mebli i dodatków, a także zachęcać do wypoczynku i ocieplać pokój. Dokładnie wszystkie te wymagania spełnia dywan Lotto.

Dywan Lotto powstał w polskiej przędzalni z wełny polipropylenowej, która została poddana dodatkowej obróbce termicznej. W wyniku tego uszlachetniającego procesu stała się tak samo miękka i sprężysta jak wełna naturalna, zachowując praktyczne właściwości sztucznego materiału. Dzięki temu ten jasny dywan nie ulega odkształceniom i nie sprawi Ci problemu ze sprzątaniem.

Jasnoszary dywan z ciemniejszymi, geometrycznymi wzorami to ciekawy akcent w pokoju urządzonym klasycznie lub w stylu skandynawskim. Jego niewysokie runo miękko układa się pod stopami, a duże rozmiary idealnie pokryją nawet dużą powierzchnię podłogową. Dywan ociepla wnętrze zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie, izolując od chłodnych paneli czy parkietu. Jeżeli spodobał Ci się wzór dywanu Lotto, ale potrzebujesz mniejszy rozmiar - sprawdź pozostałe warianty.

Wymiary
Długość 235 cm
Szerokość 160 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania